Movies
Ratings
50
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
For HorowitzRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0