Titles you rated
Notting HillRated ★ 4.5
Instant FamilyRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5