Series
Ratings
14
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0