Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5