Titles you rated
- Jun and JunRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 3.5
The TudorsRated ★ 4.0
The TudorsRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Hana KimiRated ★ 4.0
Maria Watches Over UsRated ★ 3.5