Series
Ratings
114
Protect the BossRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 4.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Heartless CityRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0