Titles you rated
The RevenantRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0