Titles you rated
A Serious ManRated ★ 3.5
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The Taste of OthersRated ★ 4.0
Twittering Birds Never Fly: The Clouds GatherRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
La Vie en RoseRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 4.0
Coffee and CigarettesRated ★ 4.5
The FallRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
BombshellRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0