Series
Ratings
76
Semantic ErrorRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
DevsRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 4.5- プライドRated ★ 3.5