Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5