Movies
Ratings
546
ElfRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 1.5
Love UntangledRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Luckiest Girl AliveRated ★ 4.5
SuspiriaRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
ElioRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5- Soreike! Anpanman: Ringo Boya to Minna no NegaiRated ★ 2.0
The FounderRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.5
Minecraft: The MovieRated ★ 1.0
GattacaRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0