Titles you rated
The Good Bad MotherRated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
MashleRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Transit GirlsRated ★ 2.5
High Potential Season 1Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 1.5
See You in My 19th LifeRated ★ 2.0
Oh! My AssistantRated ★ 1.0
Beastars Season 2Rated ★ 2.0
Beastars Season 1Rated ★ 2.0
The Ghost DoctorRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5- Honto ni Atta Kowai Hanashi 2020 TokubetsuhenRated ★ 2.0