Series
Ratings
211
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.0
AemaRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 1.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Money GameRated ★ 3.0
When the Weather is FineRated ★ 3.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 2.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 3.0
One Spring NightRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0