Titles you rated
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0