Movies
Ratings
1044
PeninsulaRated ★ 2.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0