Series
Ratings
17
KingdomRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.0
MisaengmulRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 2.5
In Time With YouRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5