Series
Ratings
49
Bring It On, GhostRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 1.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
IRISRated ★ 0.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Idle MermaidRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 1.0
I Remember YouRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 1.0