Titles you rated
Jurassic World RebirthRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The ApprenticeRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 4.0
Land of HappinessRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5- SukhavatiRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Underground RendezvousRated ★ 3.5
The BeekeeperRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 0.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Home TeamRated ★ 3.5