Series
Ratings
138- More Beautiful Than HeavenRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Offline LoveRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Hell's Kitchen: Young GunsRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5