Movies
Ratings
768
ExhumaRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5