Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5