Series
Ratings
11
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Childless ComfortRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0