Series
Ratings
26
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0