Titles you rated
FrozenRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
SakuranRated ★ 3.5
English VinglishRated ★ 4.0
Venus TalkRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
The GuardianRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 1.0
Lump of SugarRated ★ 3.5
InsaneRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 1.5