Series
Ratings
60
Bad GuyRated ★ 5.0
SirenRated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
EncounterRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
ContinuumRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0