Titles you rated
Six Flying DragonsRated ★ 0.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 1.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0