Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 2.5
LostRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0