Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Laid-Back Camp MovieRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Re:Rated ★ 3.0
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Rated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
BOCCHI THE ROCK! Kessoku Band LIVE -Kousei-Rated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
K-On! The MovieRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 3.0