Titles you rated
SignalRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
Introduction to MineralogyRated ★ 4.5
Takopii's Original SinRated ★ 3.0
Mono: Weekend AnimationRated ★ 3.5
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.0
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 4.0
Food for the SoulRated ★ 4.0
Zatsu Tabi -That's Journey-Rated ★ 1.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 4.0
Shūmatsu Train Doko e Iku?Rated ★ 3.5
Apocalypse HotelRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Gushing over Magical GirlsRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
Girls Band CryRated ★ 4.0