Series
Ratings
532
Older SisterRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 3.0
To Your EternityRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
My Favorite MemberRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Overprotected KahokoRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5