Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 1.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Warm BodiesRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.5
VenomRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 1.5
Crows ZeroRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 2.0
The Italian JobRated ★ 2.0
The TransporterRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5