Titles you rated
YouRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
ErasedRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
The IT CrowdRated ★ 4.0- The IT CrowdRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5