Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5