Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 3.5
DekalogRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5