Series
Ratings
54
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
The King of DramasRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Pippi LongstockingRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0