Titles you rated
Restaurant to Another WorldRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 1.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
How to Keep a MummyRated ★ 4.0
Dagashi KashiRated ★ 4.0
Dagashi KashiRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
The Return of IljimaeRated ★ 0.5
God's QuizRated ★ 2.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
Prince HoursRated ★ 0.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0