Movies
Ratings
413
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5