Titles you rated
Orange MarmaladeRated ★ 4.5
The Snow QueenRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.5- Wonderful LifeRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5- Kuk HeeRated ★ 3.5