Movies
Ratings
801
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
London Has FallenRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
CasperRated ★ 3.5
The GiftRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0