Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Justice PaoRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.5
The K2Rated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 2.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
On the Way to the AirportRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5