Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
PolarRated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 2.5
NocturnalRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0