Series
Ratings
221
Twinkling WatermelonRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Love Alarm Clap! Clap! Clap!Rated ★ 4.0
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 3.0
A Man Who Defies the World of BL Season 2Rated ★ 2.5
liarRated ★ 3.5
Bokura wa Koi ga HetasugiruRated ★ 3.0
Roommates of Poongduck 304Rated ★ 2.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Falling in Love Like a Romantic DramaRated ★ 3.0- Ore no Kawaii wa Mousugu Shohikigen!?Rated ★ 3.5
SBS SpecialRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.5
Big MouthRated ★ 3.5
InsiderRated ★ 3.0
Monsters Share House Season 1Rated ★ 3.5
Shinhannin FlagRated ★ 4.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0- Survival WeddingRated ★ 3.5