Series
Ratings
67
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
HyenaRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Third CharmRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0- SpookizRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0