Movies
Ratings
283
ConclaveRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
MiseryRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.5