Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 1.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.0