Movies
Ratings
178
MasqueradeRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The CatRated ★ 2.0
Nanny McPheeRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 4.0