Titles you rated
Alone in LoveRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.5