Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Immortal BelovedRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Bank JobRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5