Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
AliensRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 4.5
The RiteRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
ObsessedRated ★ 2.0