Titles you rated
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.0- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Lily FeverRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0